Vítáme Vás na stránkách Akvaria-ante s.r.o.

Akvaria Ante s.r.o. Vám nabízí zajímavý pohled do fascinujícího světa živočichů a ryb žijících v teplých vodách amazonských deštných pralesů, na tropických korálových útesech, nebo třeba zajímavý pohled na živočichy žijící ve vodách arktických a vodách mírného pásma.

Dále jsme schopni Vám zprostředkovat pomocí našich terárií, paludárií, želvárií a pomocí jiných speciálně vyrobených nádrží působivá pozorování vnitřního světa Vašich oblíbených zvířecích přátel. Je jedno jestli budete chovat ještěrky, žáby, chameleony, hady nebo pavouky či brouky, my jsme připraveni vyrobit speciálně dle Vašich požadavků jakoukoliv nádrž, kterou pro svoje hobby budete potřebovat.

 

Firma Akvaria Ante s.r.o. realizuje projekt s názvem "Modernizace Belotti", reg. číslo: CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0022782. 

Tento projekt je financován za podpory Evropské unie z prostředků fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Cílem projektu je zvýšit konkurenceschopnost českého výrobce skleněných nádrží. Poskytnutá služba přinese firmě technický prostředek, díky kterému se zvýší přesnost výroby plastových doplňků akvárií při víceosém obrábění, také se zkrátí doba přípravy NC programů a ušetří se tak náklady ve výrobě.

CZ_logo_EU.jpg

 

kontakt

Konětopy 43
277 14 Dřísy
+420 315 696 666
akvaria@akvaria-ante.cz